Prihlásenie

Aktuality

Súťaž mladých gitaristov Štúrovo

YONG GUITARISTS COMPETITION Homagge to Luigi Legnani 2016

Maroš Kalinay - zlaté pásmo v 3. kategórii

Martin Obžera - 2. miesto v 1. kategórii

Adam Putiška - 3. miesto v 1. kategórii

( trieda Mgr. Zuzany Borikovej, DiS.art.)

Štúrovo, 4. máj 2017

Poďakovanie

11.ročníka súťažnej prehliadky Novácky talent sa zúčastnilo 21 spevákov, 11 kapiel a 3 Big Bandy, spolu 186 účastníkov.

V porote zasadli: Bystrík - spev ( predseda poroty), Adam Cisár - gitara , Peter Kadera - e-bass , Gabriel Vohlárik - bicie , Peter Letovanec - trúbka, Tomáš Garček - klávesy

Po skončení súťaže a vyhlásení výsledkov "Bystrík banda" odohrali úžasný koncert, do ktorého zapojili aj inštrumentalistov a spevákov zo súťažiacich.

Veľké poďakovanie patrí aj sponzorom:

Hudobniny e-Play Igor Rybnikár

PPC Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.

Nadácia Bane pre zdravie, vzdelanie,

kultúru a šport regiónu v Prievidzi

Nestlé Slovensko, s.r.o.

mesto Nováky

Na všetkých sa tešíme opäť o rok na 12. ročníku súťaže Novácky talent

Novácky talent - výsledky súťaže kategória B

Kategória Ba - kapely do 15 rokov

Limetka, ZUŠ Žarnovica - 1. miesto zlaté pásmo

HAPPY, ZUŠ Michalovce - 2. miesto zlaté pásmo

Happy Day,  ZUŠ Rajec - 3. miesto zlaté pásmo

Little Rockers, ZUŠ Sekule - strieborné pásmo

The Springs, ZUŠ Rajec - bronzové pásmo

Kategória Bb - kapely nad 15 rokov

VIKTORY, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza - 1. miesto zlaté pásmo

VIRVAR, ZUŠ Kremnica - 2. miesto zlaté pásmo

Weird, ZUŠ Šaštín - Stráže - 3. miesto zlaté pásmo

RŠ band, ZUŠ Nováky - strieborné pásmo

Little Monkeys, ZUŠ Nováky - bronzové pásmo

On the Roadside, SZUŠ Prievidza - bronzové pásmo

Kategória Bc Big bandy

Zvolenský Big Band, SZUŠ Zvolen - 1. miesto zlaté pásmo

Big Band, ZUŠ Nováky - 2. miesto zlaté pásmo

Tanečný orchester a spevácky zbor ZUŠ Turčianske Teplice - strieborné pásmo

Laureát kategórie B: Big Band ZUŠ Nováky

Cena za inštrumentálny výkon: Paulínka Minichová, ZUŠ Nováky

Novácky talent - výsledky súťaže kategória A

Kategória Aa - spevák, speváčka do 9 rokov

Karolína Kurčíková, ZUŠ Nováky  - 1. miesto zlaté pásmo ( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Monika Oboňová, ZUŠ Bojnice - 2 miesto zlaté pásmo

Kategória Ab - spevák, speváčka od 10-12 rokov

Veronika Vidová, ZUŠ Nováky - 1. miesto zlaté pásmo ( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Laura Ďuricová, ZUŠ Nitrianske Pravno - 2. miesto zlaté pásmo

Klára Bačíková, ZUŠ E. Marhuly Ostrava - Mariánske Hory - 3. miesto zlaté pásmo

Alena Hrabovská, ZUŠ E. Marhuly Ostrava - Mariánske Hory - strieborné pásmo

Timea Kozáková, ZUŠ Bojnice - bronzové pásmo

Kategória Ac - spevák, speváčka od 13-16 rokov

Hana Húsenicová, ZUŠ Zity strnadovej Patákovej Žiar nad Hronom - 1.miesto zlaté pásmo

Kristína Gálová, ZUŠ Šaštín - Stráže -  2. miesto zlaté pásmo

Vanessa Paušurová, ZUŠ Nováky - 3. miesto zlaté pásmo ( uč. Monika škrabanová, DiS.art.)

Simona Augustovičová, ZUŠ Bratislava- Hálkova - strieborné pásmo

Barbora Piešová, ZUŠ Nováky- bronzové pásmo ( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Patrícia Blažejová, ZUŠ Komárno - bronzové pásmo

Michael Čapek, ZUŠ E. Marhuly Ostrava - Mariánske Hory - bronzové pásmo

Kategória Ad - spevák, speváčka od 17 rokov

Júlia Fajčíková, ZUŠ Zity Strnadovej Parákovej Žiar nad Hronom - 1. miesto zlaté pásmo

Rebecca Abrman, ZUŠ Bratislava - Exnárova - 2. miesto zlaté pásmo

Lucia Špircová, ZUŠ Kysucké Nové Mesto - 3. miesto zlaté pásmo

Slavomír Dobrotka, ZUŠ Handlová - strieborné pásmo

Laureát kategórie A: Hana Húsenicová, ZUŠ Zity Strnadovej Parákovej Žiar nad Hronom

 

Úspech na súťaži ZEMPLÍN POP 2017

8. ročník celoslovenskej súťažnej prehliadky populárnych hudobných skupín a spevákov ZUŠ

Barbora Piešová - zlaté pásmo sólový spev v kategórii A3 do 20 rokov

Vanessa Paušurová - strieborné pásmo sólový spev v kategórii A2 do 15 rokov

(uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Little Monkeys - strieborné pásmo v kategórii hudobná skupina B2 do 20 rokov

( uč. Ján Vážan, DiS.art.)

RŠ band - strieborné pásmo v kategórii hudobná skupina B2 do 20 rokov

( uč. Rastislav Šidlo)

Ceny za inštrumentálny výkon:

Ema Hanusová ( bicie), Paulínka Minichová ( bicie), Monika Zaťková ( spev)

Michalovce, 25.apríl 2017

Showtime 2017 - 1. miesto

Majstrovstvá Slovenska vo výrazových tancoch

Katarína Trčová, Lenka Roháčová - 1. miesto Moderné tance  - duo 13-17 rokov

choreografia Empty feeling

( trieda uč. Elena Meleshchenko)

Levice, 22.apríl 2017

Stránky